دكوراسيون

طراحي اتاق خواب براي مردم

طراحي اتاق خواب براي مردمTel:88-0000-0000

ايده هاي ارزان براي طراحي خانه هاي ارزان قيمت با جديد ترين متد روز

در واقع طراحي دكوراسيون داخلي به وسيله اين تركيب مي خواهد به اهداف مورده نظر خود در طراحي فضا دست يابد. در طراحي دكوراسيون داخلي با ايجاد ضرب و آهنگ در هندسه مي توان احساسات انساني را بيدار ساخت در تمامي ابعاد نفوذ كرد و حركت هايي غير از حركت هاي عمودي و افقي ايجاد كرد. ما در معماري با فركانس هاي نوري كه طول و عرض و ارتفاع را تعريف مي كنند، سروكار داريم و موقعي كه اين سه به موجزترين شكل واقع شود، شما احساس زيبايي مي كنيد. مجموعه اي از اشكال هندسي، كه به صورت مجرد و بي هيچ واسطه اي در فضايي دو بعدي تعين يافته اند.

تعریف طراحی خانه

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

راه رسيدن به زيبايي در فضا

پارتيشن پارچه اي و لوكس اتاق خواب!
مي توانيد به حالت بالا يك يا دو پرده حرير سقفي هم اضافه كنيد. با اين كار فضاي اتاق خواب و استوديو آپارتمانتان شيك تر جلوه مي كند. چيدمان منزل از پارتيشن هاي پارچه اي مي توانيد براي جدا كردن فضاي خواب نوزادان در اتاق خواب مستر نيز استفلاده كنيد. پارتيشن هاي شفاف يا نيمه شفاف پارچه اي مانند حرير امكان ديدن نوزاد را در هر شرايطي فراهم مي كند.

پرده ويدئو روژكتور و پارتيشن اتاق خواب!
استفاده و چيدمان بهينه وسايل داخل استوديو آپارتمان شما را از خريد پارتيشن معاف مي كند. طراحي آشپزخانه يكي از وسايلي كه در تمام دفاتر كار پيدا مي شود ويدئو پروژكتور و پرده نمايشش است. شما مي توانيد از پرده نمايش به عنوان جدا كننده فضاي اتاق خواب استفاده كنيد و بعد از اتمام كارتان اين پرده را به راحتي جمع كنيد و استوديو آپارتمانتان را به يك خانه گرم و صميمي تبديل كنيد.

اهمیت رنگ در دکوراسیون اتاق خواب

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

انواع نورپردازي در طراحي داخلي ساختمان

نور پردازي دكوراتيو:

در اين نوع نور پردازي، ويژگي هاي فيزيكي چراغها به اندازه نوري كه از آنها منتشر مي شود اهميت دارد و مي تواند دكوراسيون داخلي منزل سبك دكوراسيون را تعريف كند. پس نورپردازي دكوراتيو ، بيشتر داراي جنبه دكوراتيو است و به تعيين سبك دكوراسيون كمك مي كند.

نورپردازي طراحي داخلي ساختمان

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

ويژگي‌هايي كه دكوراسيون اتاق خواب شما را رويايي مي كند.

اشتباه نيست اگر ادعا شود دكوراسيون اتاق خواب مهمترين بخش چيدمان يك خانه است زيرا اتاق خواب مكاني است كه شما ساعاتي با آرامش خاطر را در آن سپري كرده، و استراحت مي‌كنيد. اگر اتاق خواب شما شلوغ و آشفته است آرامش شما را بر هم مي زند بنابراين به دكورسيون اتاق خواب خود اهميت دهيد اگر در اتاق خود احساس آرامش نمي كنيد همين امسال بكوشيد تا آن را به خلوت‌گاهي جهت سپري كردن ساعاتي خوش و توأم با آرامش مبدل نماييد.

ويژگي‌هايي كه در ادامه به معرفي آن‌ها مي‌پردازيم، دكوراسيون اتاق خواب شما را رويايي مي كند.

1.اهميت فرش در دكوراسيون اتاق خواب :

چيزي كه در دكوراسيون داخلي آشپزخانه بيش از هر چيز توجه را به خود جلب مي كند فرش شماست. سعي كنيد از فرشي با رنگ هاي آرامش بخش دردكوراسيون اتاق خواب خود استفاده كنيد. فرش شما مي¬تواند بخش زيادي از كف اتاق شما را بپوشاند يا تنها قسمتي از آن را دربربگيرد. بكارگيري چوب در كف‌پوش‌هاي اتاق جهت سهولت در نظافت ايده‌اي خوبي است، اما به خاطر داشته باشيد كه راه رفتن روي سطح سخت و سرد آن، خصوصاً در فصل زمستان، چندان خوشايند نخواهد بود. لذا، با استفاده از يك فرش مخملي و گرم، تجربهٔ خارج شدن از تخت و قدم گذاشتن روي زمين، پس از يك خواب راحت را نيز لذت بخش نماييد، چرا كه هيچ لحظه‌اي بهتر از حس گرماي صبحگاهي رو پاهاي خود در يك فصل سرد نيست!

 

فرش در دكوراسبون اتاق خواب

  

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

اهميت رنگ در طراحي دكوراسيون اتاق كودك

در شرايطي كه ميخواهيد اتاق كودك شما بدون لحاظ شدن جنسيت چيده شده باشد بايد سعي كنيد از رنگ هاي خنثي استفاده كنيد. يه طور مثال ميتوانيد از رنگ كرم در  دكوراسيون اتاق كودك خود استفاده كنيد. در خصوص انتخاي رنگ براي دكوراسيون اتاق كودك خود لازم است با رنگ هاي گرم و سرد و تاثير هركدام در روحيه فرزندانتان آشنا شويد.

رنگ‌هاي گرم باعث ايجاد انرژي شده و ذهن را تحريك مي كند، اتاق هاي كه رنگ هاي گرم در آنها غالب است عموما باعث كودك شما احساس خوشايند و با نشاطي را در اتاق خود تجربه كند. اما بايد اين نكته را نيز در نظر داشته باشيد كه اين نوع رنگ ها در دكوراسيون اتاق نوزاد   ممكن است براي خواب آنها مناسب نباشد به خصوص براي كودكاني با انرژي زياد. در حالي كه اگر از رنگ هاي سرد در طراحي  دكوراسيون اتاق كودك خود استفاده كنيد محيطي آرامش بخش براي فرزندان خود ايجاد كرده ايد.

به طور مثال رنگ آبي رنگ آرامش است و نقطه مقابل رنگ قرمز است. از اين رو نه تنها فضار خون را كاهش ميدهد بلكه از استرس و اضطراب نيز جلوگيري ميكند.  همچنين سعي كنيد از يك پس‌زمينه تك‌رنگ جهت بازتاب نور و نمايش يك يا چند اثر هنري مناسب با سن كودك‌تان بهره بگيريد. به عنوان مثال، شما مي‌توانيد، از يك چادر سرخپوستي بچه‌گانه (با جنس كتان) در كنار كوسن‌ها و بالش‌هاي رنگي و اسباب‌بازي‌هاي متنوع، ادوات و شرايط لازم را براي مفرح و سرگرم نگاه داشتن  كودك خود فراهم آوريد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

انتخاب رنگ مناسب در دكوراسيون آشپزخانه

فراموش نكنيد كه زمين آشپزخانه همواره نقش مهمي در  دكوراسيون آشپزخانه را ايفا مي كند. شما هميشه مي توانيد رنگ زمين آشپزخانه را پس از انتخاب رنگ ديگر اجزاي آشپزخانه مانند كابينت ها، مورد بررسي قرار دهيد. به اين نكته توجه داشته باشيد كه رنگ خاكستري براي چند سالي است كه نظر افراد را به خود جلب مي كند اما معلوم نيست كه اين رنگ تا چه زماني مي تواند اين ميزان توجه را به خود نگه دارد. اگر واقعاً به رنگ خاكستري علاقه منديد، به شما پيشنهاد مي كنم از دكوراسيون آشپزخانه ايراني استفاده كنيد كه توانايي همخواني با رنگ خاكستري را داشته باشد. همواره توصيه مي شود از سطوحي استفاده شود كه دوام بالايي دارند تا سال هاي سال خيال تان از تعويض كف آشپزخانه راحت باشد.

استفاده از رنگ خاكستري در دكوراسيون آشپزخانه  در سال 2018  بسيار رايج شده است. همچنين مي توان برخي گستره هاي رنگي را در زمينۀ خاكستري تركيب كرد. براي مثال رنگ آبي مايل به خاكستري مي تواند جذاب باشد يا همچنين استفاده و تركيب رنگ هاي گرم همراه با خاكستري جالب توجه است. در كنار رنگ خاكستري حتي از خانوادۀ رنگ هاي سبز هم مي توان براي تعيين رنگ سطح سراميكي يا چوبي آشپزخانه استفاده كرد.

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

نحوه طراحي دكوراسيون فضاهاي كوچك

اغراق نيست اگر ادعا كنيم طراحي دكوراسيون هنري است كه همه افرد به آن علاقه دارند. زيرا هر فردي دست كم دوست دارد محيطي كه در ساعات زيادي در آن ميگذراند را مطابق با سليقه خود بچيند. ممكن است شما در يك آپارتمان كوچك زندگي كنيد، شايد زندگي در يك خانه‌ي نقلي را دوست داريد يا برنامه‌هايي براي يك باغچه در فضايي كوچك داريد يا شايد صرفاً ميخواهيد يك گوشه از اتاق خواب­تان را به يك گوشه‌ي دنج مخصوص خودتان تبديل كنيد. ولي چطور همه‌ي وسايلتان را در جايي چنين كوچك جا مي‌دهيد؟ اين مقاله مروري كلي بر روش طراحي دكوراسيون فضاهاي كوچك ارائه مي‌دهد.

فضاي خود را ارزيابي كنيد. اولين مرحله در طراحي دكوراسيون ارزيابي فضاي است كه در آن قصد طراحي دكوراسيونداريد. ابتدا بايد از حود بپرسيد كاربري فضا براي شما چيست؟ پيش از شروع طراحي دكوراسيون مدرن  از بايد بدانيد مكاني كه مي خواهيد دكور كنيد نور زيادي دارد يا تاريك و دنج است؟ آيا قصد داريد از يك فضا براي اهداف مختلفي استفاده كنيد؟ پاسخ اين سوالات به شما كمك مي­كند تا در طراحي دكوراسيون فضاي خود درست عمل كنيد. و ابزار و وسايل مناسبي را اتخاب كنيد. بعضي از انواع مبلمان مي‌توانند دو وظيفه همزمان را بر عهده بگيرند: مبل‌هاي تخت‌خواب‌شو و كاناپه‌هايي كه مي‌توانند تا شوند تا جاي كافي براي مهمانان يا ميز قهوه خوري فراهم كنند يا عسلي‌ها ممكن است قفسه‌هايي در زير خود مخصوص كتاب‌هاي شما داشته باشند.

اندازه فضايي كه انتخاب كرده­ايد ديگر پارامتري است كه در طراحي دكوراسيون بايد به آن دقت شود. شما بايد بدانيد چقدر فضا داريد محيط را اندازه بگيريد و روي يك كاغذ شطرنجي آن را رسم كنيد. اين كار به شما كمك مي‌كند كه تصويري ذهني براي استفاده‌ بهينه از فضا ايجاد كنيد.

» سايت شما

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

رنگ ها در دكوراسيون داخلي پذيرايي

از تاثير رنگ در زيبايي دكوراسيون داخلي خود غافل نشويد.  تركيبي از رنگ هاي روشن و تاريك را مد نظر قرار دهيد. اگر فضاي پذيرايي پر از وسايلي با رنگ هاي سفيد  باشد، چشم را مي زند و اگر همۀ اقلام آن رنگي تاريك داشته باشند، آنگاه فضاي پذيرايي بدل به يك غار تاريك مي شود؛ اما استفادۀ همزمان از رنگ هاي تاريك و روشن مي تواند يك فضاي دلنشين و با ثبات را خلق كند. بايد سعي شود حتي در طراحي كوچك ترين جزئيات هم از دو طيف رنگي روشن و تاريك به صورت همزمان استفاده شود.
به طور كلي استفاده از رنگ هاي خنثي در دكوراسيون داخلي منزل   بهتر است زيرا رنگ هاي خنثي بهتر با ديگر لوازم در اتاق پذيرايي هماهنگ مي شود و فضايي شيك و زيبا ايجاد ميكند.
استفاده از رنگ هاي متضاد در دكوراسيون داخلي پذيرايي زيبايي اتاق را دو چندان ميكند. سعي كنيد كه اقلام اتاق پذيرايي، هر كدام طيف رنگي متضادي در قياس با ساير وسايل كناري اش داشته باشد. با اين كار مي توان فضايي مجلل تر براي دكوراسيون اتاق پذيرايي تصور كرد. براي مثال در كنار ديواري سفيد رنگ مي توان از مبلماني با رنگ كاراملي استفاده كرد و يا كشوها مي توانند آبي مايل به خاكستري باشند و در كنار آن ها تلويزيون و ديگر لوازم آن به رنگ تيره قرار بگيرند. با اين حركت، جزئيات وسايل و نماي آن ها بيش از پيش جلوه خواهد داشت. با رعايت اين نكته مي توانيد دكوراسيون داخلي مدرن خود را زيبا و مجلل كنيد؛ بدون آنكه حتي در مورد مسائلي مانند طرح و رنگ وسايل صحبتي به ميان آوريم. مي توانيد از يك طراح براي تزئين فضاي خود كمك بگيريد.


رنگ ها در دكوراسيون پذيرايي

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۵ | bedroomdeco

دكوراسيون اتاق خواب دخترانه دونفره شيك

امروزه اغلب خانه ها به صورت آپارتماني و با متراژ هاي كوچك طراحي مي شوند بنابراين خانواده ها مجبور هستند كه از اتاق خوابي مشترك براي فرزندان خود استفاده كنند. در اين مطلب انواع ايده هاي مدرن و جديد براي طراحي دكوراسيون اتاق خواب دخترانه دونفره را مشاهده خواهيد كرد. 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه دونفره

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/8/12  | ۱۲ | bedroomdeco

دكوراسيون اتاق خواب يك نفره براي جوانان

در طراحي دكوراسيون اتاق خواب يك نفره براي جوانان قبل از هر چيزي بايد به حالات و روحيه هر فردي توجه شود تا نوع و چيدمان دكوراسيون داخلي اتاق خواب به طوري طراحي شود كه بيان كننده احساس و روحيه مالك اتاق خواب باشد؛ در ادامه ايده هايي براي طراحي دكوراسيون داخلي اتاق خواب يك نفره را در اختيار شما همراهان عزيز و گرامي قرار مي دهيم.
مهم ترين بخش در هر خانه اي اتاق خواب است كه بهتر است در طراحي دكوراسيون اتاق خواب دو نفره و يك نفره خلاقيت و دقت لازم را داشته باشيد تا بتوانيد اتاق خوابي آرامش بخش و در عين حال شيك را طراحي كنيد.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب یک نفره برای جوانان

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/8/12  | ۱۲ | bedroomdeco

طراحي داخلي اتاق جوانان با ايده هاي جالب و كاربردي

در اين مطلب با انواع ايده هاي مدرن و به روز براي طراحي داخلي اتاق جوانان آشنا مي شويد. با استفاده ار اين ايده ها مي توان چيدمان و ديزاين متفاوت و زيبايي را در دكوراسيون اتاق خواب جوانان پياده سازي كرد. با ادامه مطلب همراه ما باشيد.

سبک های دکوراسیون داخلی آشپزخانه

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/8/12  | ۱۲ | bedroomdeco

تزئينات تم تولد سبيل براي جوانان و بزرگسالان

تم تولد سبيل از پرطرفدارترين تم ها است كه مي توانيد از اين تم زيبا براي برگزاري تولد بزرگسالان و نوجوانان استفاده كنيد. در ادامه ايده هايي براي استفاده از تم تولد سبيل براي تزيينان جشن تولد را در اختيار شما همراهان عزيز و گرامي قرار مي دهيم كه اميدواريم از مشاهده اين تم تولد نهايت لذت را ببريد. 
اگر شما تمايل داريد براي برگزاري جشن تولد از تم سبيل استفاده كنيد بايد همه وسايل مورد نياز براي برگزاري جشن تولد را با كمك اين تم زيبا تزيين كنيد تا جشن تولدتان باشكوه تر برگزار شود.

تم تولد سبيل براي برگزاري جشن تولد جوانان و بزرگسالانتوجه داشته باشيد كه انتخاب تم تولدي مناسب براي برگزاري يك جشن تولد مجلل و باشكوه بسيار ضروري است و بهتر است تم تولد با توجه به جنسيت انتخاب شود. براي تزيين تولد مي توانيد از انواع تم تولد دخترانه و تم تولد پسرانه استفاده كنيد كه هر كدام از اين تم ها زيبايي و جذابيت خاص خودشان را دارند.

تم تولد سبیل

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/8/12  | ۱۲ | bedroomdeco

طراحي داخلي اتاق مطالعه براي ايجاد فضاي يادگيري مناسب

اتاق مطالعه فضايي است كه سرشت و فرديت فرد را منعكس مي كند. امروزه به جنبه طراحي داخلي اتاق مطالعه بيش از پيش اهميت داده شده و حتي علت بسياري از پيشرفت ها را نيز در محل مطالعه مناسب جست و جو مي كنند.

نقش تخت خواب در دکوراسیون اتاق خواب

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/8/12  | ۱۲ | bedroomdeco

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان