دكوراسيون اتاق خواب

طراحي اتاق خواب براي مردم

طراحي اتاق خواب براي مردمTel:88-0000-0000

ويژگي‌هايي كه دكوراسيون اتاق خواب شما را رويايي مي كند.

اشتباه نيست اگر ادعا شود دكوراسيون اتاق خواب مهمترين بخش چيدمان يك خانه است زيرا اتاق خواب مكاني است كه شما ساعاتي با آرامش خاطر را در آن سپري كرده، و استراحت مي‌كنيد. اگر اتاق خواب شما شلوغ و آشفته است آرامش شما را بر هم مي زند بنابراين به دكورسيون اتاق خواب خود اهميت دهيد اگر در اتاق خود احساس آرامش نمي كنيد همين امسال بكوشيد تا آن را به خلوت‌گاهي جهت سپري كردن ساعاتي خوش و توأم با آرامش مبدل نماييد.

ويژگي‌هايي كه در ادامه به معرفي آن‌ها مي‌پردازيم، دكوراسيون اتاق خواب شما را رويايي مي كند.

1.اهميت فرش در دكوراسيون اتاق خواب :

چيزي كه در دكوراسيون داخلي آشپزخانه بيش از هر چيز توجه را به خود جلب مي كند فرش شماست. سعي كنيد از فرشي با رنگ هاي آرامش بخش دردكوراسيون اتاق خواب خود استفاده كنيد. فرش شما مي¬تواند بخش زيادي از كف اتاق شما را بپوشاند يا تنها قسمتي از آن را دربربگيرد. بكارگيري چوب در كف‌پوش‌هاي اتاق جهت سهولت در نظافت ايده‌اي خوبي است، اما به خاطر داشته باشيد كه راه رفتن روي سطح سخت و سرد آن، خصوصاً در فصل زمستان، چندان خوشايند نخواهد بود. لذا، با استفاده از يك فرش مخملي و گرم، تجربهٔ خارج شدن از تخت و قدم گذاشتن روي زمين، پس از يك خواب راحت را نيز لذت بخش نماييد، چرا كه هيچ لحظه‌اي بهتر از حس گرماي صبحگاهي رو پاهاي خود در يك فصل سرد نيست!

 

فرش در دكوراسبون اتاق خواب

  

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

اهميت رنگ در طراحي دكوراسيون اتاق كودك

در شرايطي كه ميخواهيد اتاق كودك شما بدون لحاظ شدن جنسيت چيده شده باشد بايد سعي كنيد از رنگ هاي خنثي استفاده كنيد. يه طور مثال ميتوانيد از رنگ كرم در  دكوراسيون اتاق كودك خود استفاده كنيد. در خصوص انتخاي رنگ براي دكوراسيون اتاق كودك خود لازم است با رنگ هاي گرم و سرد و تاثير هركدام در روحيه فرزندانتان آشنا شويد.

رنگ‌هاي گرم باعث ايجاد انرژي شده و ذهن را تحريك مي كند، اتاق هاي كه رنگ هاي گرم در آنها غالب است عموما باعث كودك شما احساس خوشايند و با نشاطي را در اتاق خود تجربه كند. اما بايد اين نكته را نيز در نظر داشته باشيد كه اين نوع رنگ ها در دكوراسيون اتاق نوزاد   ممكن است براي خواب آنها مناسب نباشد به خصوص براي كودكاني با انرژي زياد. در حالي كه اگر از رنگ هاي سرد در طراحي  دكوراسيون اتاق كودك خود استفاده كنيد محيطي آرامش بخش براي فرزندان خود ايجاد كرده ايد.

به طور مثال رنگ آبي رنگ آرامش است و نقطه مقابل رنگ قرمز است. از اين رو نه تنها فضار خون را كاهش ميدهد بلكه از استرس و اضطراب نيز جلوگيري ميكند.  همچنين سعي كنيد از يك پس‌زمينه تك‌رنگ جهت بازتاب نور و نمايش يك يا چند اثر هنري مناسب با سن كودك‌تان بهره بگيريد. به عنوان مثال، شما مي‌توانيد، از يك چادر سرخپوستي بچه‌گانه (با جنس كتان) در كنار كوسن‌ها و بالش‌هاي رنگي و اسباب‌بازي‌هاي متنوع، ادوات و شرايط لازم را براي مفرح و سرگرم نگاه داشتن  كودك خود فراهم آوريد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

دكوراسيون اتاق خواب دخترانه دونفره شيك

امروزه اغلب خانه ها به صورت آپارتماني و با متراژ هاي كوچك طراحي مي شوند بنابراين خانواده ها مجبور هستند كه از اتاق خوابي مشترك براي فرزندان خود استفاده كنند. در اين مطلب انواع ايده هاي مدرن و جديد براي طراحي دكوراسيون اتاق خواب دخترانه دونفره را مشاهده خواهيد كرد. 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه دونفره

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/8/12  | ۱۲ | bedroomdeco

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان