دكوراسيون داخلي آشپزخانه ايراني

طراحي اتاق خواب براي مردم

طراحي اتاق خواب براي مردمTel:88-0000-0000

نحوه طراحي دكوراسيون فضاهاي كوچك

اغراق نيست اگر ادعا كنيم طراحي دكوراسيون هنري است كه همه افرد به آن علاقه دارند. زيرا هر فردي دست كم دوست دارد محيطي كه در ساعات زيادي در آن ميگذراند را مطابق با سليقه خود بچيند. ممكن است شما در يك آپارتمان كوچك زندگي كنيد، شايد زندگي در يك خانه‌ي نقلي را دوست داريد يا برنامه‌هايي براي يك باغچه در فضايي كوچك داريد يا شايد صرفاً ميخواهيد يك گوشه از اتاق خواب­تان را به يك گوشه‌ي دنج مخصوص خودتان تبديل كنيد. ولي چطور همه‌ي وسايلتان را در جايي چنين كوچك جا مي‌دهيد؟ اين مقاله مروري كلي بر روش طراحي دكوراسيون فضاهاي كوچك ارائه مي‌دهد.

فضاي خود را ارزيابي كنيد. اولين مرحله در طراحي دكوراسيون ارزيابي فضاي است كه در آن قصد طراحي دكوراسيونداريد. ابتدا بايد از حود بپرسيد كاربري فضا براي شما چيست؟ پيش از شروع طراحي دكوراسيون مدرن  از بايد بدانيد مكاني كه مي خواهيد دكور كنيد نور زيادي دارد يا تاريك و دنج است؟ آيا قصد داريد از يك فضا براي اهداف مختلفي استفاده كنيد؟ پاسخ اين سوالات به شما كمك مي­كند تا در طراحي دكوراسيون فضاي خود درست عمل كنيد. و ابزار و وسايل مناسبي را اتخاب كنيد. بعضي از انواع مبلمان مي‌توانند دو وظيفه همزمان را بر عهده بگيرند: مبل‌هاي تخت‌خواب‌شو و كاناپه‌هايي كه مي‌توانند تا شوند تا جاي كافي براي مهمانان يا ميز قهوه خوري فراهم كنند يا عسلي‌ها ممكن است قفسه‌هايي در زير خود مخصوص كتاب‌هاي شما داشته باشند.

اندازه فضايي كه انتخاب كرده­ايد ديگر پارامتري است كه در طراحي دكوراسيون بايد به آن دقت شود. شما بايد بدانيد چقدر فضا داريد محيط را اندازه بگيريد و روي يك كاغذ شطرنجي آن را رسم كنيد. اين كار به شما كمك مي‌كند كه تصويري ذهني براي استفاده‌ بهينه از فضا ايجاد كنيد.

» سايت شما

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

طراحي داخلي اتاق جوانان با ايده هاي جالب و كاربردي

در اين مطلب با انواع ايده هاي مدرن و به روز براي طراحي داخلي اتاق جوانان آشنا مي شويد. با استفاده ار اين ايده ها مي توان چيدمان و ديزاين متفاوت و زيبايي را در دكوراسيون اتاق خواب جوانان پياده سازي كرد. با ادامه مطلب همراه ما باشيد.

سبک های دکوراسیون داخلی آشپزخانه

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/8/12  | ۱۲ | bedroomdeco

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 2
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان