طراحي داخلي

طراحي اتاق خواب براي مردم

طراحي اتاق خواب براي مردمTel:88-0000-0000

راه رسيدن به زيبايي در فضا

پارتيشن پارچه اي و لوكس اتاق خواب!
مي توانيد به حالت بالا يك يا دو پرده حرير سقفي هم اضافه كنيد. با اين كار فضاي اتاق خواب و استوديو آپارتمانتان شيك تر جلوه مي كند. چيدمان منزل از پارتيشن هاي پارچه اي مي توانيد براي جدا كردن فضاي خواب نوزادان در اتاق خواب مستر نيز استفلاده كنيد. پارتيشن هاي شفاف يا نيمه شفاف پارچه اي مانند حرير امكان ديدن نوزاد را در هر شرايطي فراهم مي كند.

پرده ويدئو روژكتور و پارتيشن اتاق خواب!
استفاده و چيدمان بهينه وسايل داخل استوديو آپارتمان شما را از خريد پارتيشن معاف مي كند. طراحي آشپزخانه يكي از وسايلي كه در تمام دفاتر كار پيدا مي شود ويدئو پروژكتور و پرده نمايشش است. شما مي توانيد از پرده نمايش به عنوان جدا كننده فضاي اتاق خواب استفاده كنيد و بعد از اتمام كارتان اين پرده را به راحتي جمع كنيد و استوديو آپارتمانتان را به يك خانه گرم و صميمي تبديل كنيد.

اهمیت رنگ در دکوراسیون اتاق خواب

 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۶ | bedroomdeco

خلاقيت در طراحي داخلي منزل

قبل از هر چيز بايد بدانيد براي چه منظور ميخواهيد خانه خود را طراحي كنم مهم است كه انگيزه خودتان را براي شروع پروژه طراحي داخلي منزل  درك كنيد. شناسايي آنچه كه در دكوراسيون مورد نظر شما مهم نيست دليل آنكه چرا بايد دكوراسيون تغيير كند و اينكه چگونه مي خواهيد اين كار را انجام دهيد؟ آيا لازم است كه براي طراحي داخلي منزل خود از يك كارشناس كمك بگيرم؟ چه كسي بايد به من كمك كند تا پروژه را اجرا كنم؟

اگر شما به استخدام يك طراح داخلي و يا افراد حرفه­اي ديگري، مانند پيمانكار و يا برق­كار نياز  داريد، تحقيقات خود را انجام بدهيد. هميشه با افرادي كه احساس راحتي مي كنيد و منظور شما را متوجه مي­شوند و سليقه شما را درك مي­كنند راستخدام كنيد. چه زماني امنتظار داريد كه  پروژه شما شروع و تكميل شود؟ يك برنامه ايده آل براي پروژه خود ايجاد كنيد تا بتوانيد آن را سازماندهي و پيگيري كنيد.

سبك خود را پيدا كنيد.

بعد از آنكه همه جوانب را براي طراحي داخلي منزل ايراني  خود سنجيديد نوبت آن مي رسد كه سبك مورد علاقه خود را بيابيد

بعد از اين كه اهداف پروژه را براي تيم خود تعيين و مشخص كرديد، يك سبك تزئيني را انتخاب كنيد. اگر شما احساس قوي از آنچه كه مي خواهيد را نداريد، شروع به بررسي در وبلاگ­ها و مجلات طراحي دكوراسيون كنيد تا بتوانيد آنچه را كه مي خواهيد به دست آوريد. مي توانيد از تصاوير موجود در اينستاگرام و  پينترست شروع كنيد وبه  هر چيزي كه دوست داريد يا دوست نداريد توجه كنيد حتي  اگر تصميم به استخدام يك دكوراتور داخلي داشته باشيد، اين تصاوير به شما كمك مي­كند كه طراح را با سليقه خود آشنا كنيد و آنها را با خود همراه كنيد. تصاوير راهنماي خوبي براي يافتن روش هاي طراحي داخلي منزل كوچك با سليقه خودتان است.

خلاقيت در طراحي داخلي منزل

  

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۵ | bedroomdeco

رنگ ها در دكوراسيون داخلي پذيرايي

از تاثير رنگ در زيبايي دكوراسيون داخلي خود غافل نشويد.  تركيبي از رنگ هاي روشن و تاريك را مد نظر قرار دهيد. اگر فضاي پذيرايي پر از وسايلي با رنگ هاي سفيد  باشد، چشم را مي زند و اگر همۀ اقلام آن رنگي تاريك داشته باشند، آنگاه فضاي پذيرايي بدل به يك غار تاريك مي شود؛ اما استفادۀ همزمان از رنگ هاي تاريك و روشن مي تواند يك فضاي دلنشين و با ثبات را خلق كند. بايد سعي شود حتي در طراحي كوچك ترين جزئيات هم از دو طيف رنگي روشن و تاريك به صورت همزمان استفاده شود.
به طور كلي استفاده از رنگ هاي خنثي در دكوراسيون داخلي منزل   بهتر است زيرا رنگ هاي خنثي بهتر با ديگر لوازم در اتاق پذيرايي هماهنگ مي شود و فضايي شيك و زيبا ايجاد ميكند.
استفاده از رنگ هاي متضاد در دكوراسيون داخلي پذيرايي زيبايي اتاق را دو چندان ميكند. سعي كنيد كه اقلام اتاق پذيرايي، هر كدام طيف رنگي متضادي در قياس با ساير وسايل كناري اش داشته باشد. با اين كار مي توان فضايي مجلل تر براي دكوراسيون اتاق پذيرايي تصور كرد. براي مثال در كنار ديواري سفيد رنگ مي توان از مبلماني با رنگ كاراملي استفاده كرد و يا كشوها مي توانند آبي مايل به خاكستري باشند و در كنار آن ها تلويزيون و ديگر لوازم آن به رنگ تيره قرار بگيرند. با اين حركت، جزئيات وسايل و نماي آن ها بيش از پيش جلوه خواهد داشت. با رعايت اين نكته مي توانيد دكوراسيون داخلي مدرن خود را زيبا و مجلل كنيد؛ بدون آنكه حتي در مورد مسائلي مانند طرح و رنگ وسايل صحبتي به ميان آوريم. مي توانيد از يك طراح براي تزئين فضاي خود كمك بگيريد.


رنگ ها در دكوراسيون پذيرايي

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/9/11  | ۰۵ | bedroomdeco

طراحي داخلي اتاق جوانان با ايده هاي جالب و كاربردي

در اين مطلب با انواع ايده هاي مدرن و به روز براي طراحي داخلي اتاق جوانان آشنا مي شويد. با استفاده ار اين ايده ها مي توان چيدمان و ديزاين متفاوت و زيبايي را در دكوراسيون اتاق خواب جوانان پياده سازي كرد. با ادامه مطلب همراه ما باشيد.

سبک های دکوراسیون داخلی آشپزخانه

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/8/12  | ۱۲ | bedroomdeco

طراحي داخلي اتاق مطالعه براي ايجاد فضاي يادگيري مناسب

اتاق مطالعه فضايي است كه سرشت و فرديت فرد را منعكس مي كند. امروزه به جنبه طراحي داخلي اتاق مطالعه بيش از پيش اهميت داده شده و حتي علت بسياري از پيشرفت ها را نيز در محل مطالعه مناسب جست و جو مي كنند.

نقش تخت خواب در دکوراسیون اتاق خواب

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/8/12  | ۱۲ | bedroomdeco

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان